Організація подій будь-якої складності в Одесі

Організація подій будь-якої складності в Одесі

Бренд-зона Olmeca

У Event Market реалізовано проект бренд-зони Olmeca. Бренд-зона складається з повноцінного модульного бару, навісу, меблів – барних стільців та столів, а також декоративних елементів – кактусів та пальм. Залежно від локації та події бренд-зона монтується у повному комплекті або частковому – до одного модуля барної стійки та працює як повноцінний бар. У 2021 році бар Olmeca радував барменів та гостей на таких фестивалях, як White Nights< /strong>, ІСКРА та найбільшому фестивалі східної Європи Atlas Weekend.

Основне завдання агентства при розробці концепції – передати атмосферу мексиканської текіли Olmeca, функціональність та мобільність, а також використання у виробництві екологічно чистих матеріалів (дерево, метал, акрил, еко-фарби).

Замовити

У Event Market реалізовано проект бренд-зони Olmeca. Бренд-зона складається з повноцінного модульного бару, навісу, меблів – барних стільців та столів, а також декоративних елементів – кактусів та пальм. Залежно від локації та події бренд-зона монтується у повному комплекті або частковому – до одного модуля барної стійки та працює як повноцінний бар. У 2021 році бар […]

Подібні